دکتر فرهاد رنجبران قلعه

بسیار خوشنودیم که پس از چند ماه تلاش بی وقفه برای اعتلای نام و جایگاه شرکت تدبیرگران اطلس، افتخار حضور یافته ایم تا در کنار هم، نتیجه اعتماد شما به یاران خود را مرور کنیم.

پروردگار بزرگ را سپاسگذاریم که در مدت کوتاه (پنج ماهه) منتهی به پایان سال مالی (1398/06/31)، به رغم تمامی ویژگی هایی که بر فضای سیاسی و اقتصادی جهان و بالطبع کشور عزیزمان حاکم بوده، توانستیم در سایه تلاش های بی بدیل کارکنان ساعی جذب شده به شرکت (که سرمایه های انسانی شرکت محسوب می‌شوند) و حمایت همه ذینفعان خود، ساختار تشکیلاتی خود را شکل داده و با برنامه ریزی های انجام شده زمینه ارتقای جایگاه شرکت را فراهم نماییم. این توفیق از طریق اعتلای جایگاه رقابتی تک تک شرکت های زیرمجموعه و همچنین با علمی کردن فعالیت ها در زمینه ترقی بیش از پیش هر یک از شرکت ها در زمینه اهداف خود شده است. در نتیجه پیش بینی می نمائیم شرکت در آینده بتواند با بازدهی به مراتب بالاتر به جامعه هدف خود که همان جامعه فرهنگیان است؛ خدمت رسانی مطلوب و باکیفیت ارائه نموده و نماینده شایسته ای برای موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان باشد.

اراده مدیران این شرکت بر این است که شرکت تدبیرگران با مطرح شدن به عنوان یک برند شناخته‌شده و معتبر و با بکارگیری امکانات و سرمایه ها، از طریق خدمت رسانی به معلمان و جامعه آموزش و پرورش کشور بتوانند جایگاه ویژه ای در این رابطه داشته باشند و به عنوان یکی از هلدینگ های برتر مطرح شود.

در این راه به یاری شما سهامداران محترم چشم دوخته ایم تا با گام های استوار، تصویری از دانش، کارآمدی، تجربه و مدیریت اثربخش را به منصه ظهور برسانیم.