برگزاری جلسه طرح و تصویب سند استراتژیک هلدینگ

در تاریخ سه شنبه 24 تیر در سالن کنفرانس صندوق ذخیره فرهنگیان با حضور مدیرعامل همراه با هیئت مدیره و مشاورین هلدینگ و نماینده محترم صندوق ذخیره فرهنگیان برگزار گردید و مسایل مربوطه توسط تیم مشاور مطرح گردید و مورد بحث قرار گرفت.

جلسه مجمع شرکت تدبیرگران برگزار گردید

در تاریخ 1398/11/20 جلسه مجمع هلدینگ خدماتی بازرگانی تدبیرگران اطلس در سالن جلسات با حضور جناب مهندس نیکدل مدیرعامل محترم صندوق ذخیره فرهنگیان و جمعی از مدیران صندوق ذخیره فرهنگیان برگزار گردید.

در این جلسه مدیرعامل شرکت جناب دکتر رنجبران گزارش کاملی از فعالیت های شرکت تدبیرگران در سال مالی منتهی به 1398/06/31 ارائه نمودند و در ادامه مدیران صندوق ذخیره فرهنگیان به بررسی عملکرد شرکت و طرح دیدگاه های خود پرداختند.

برگزاری دوره PMBOK در هلدینگ تدبیرگران

معرفی دوره آموزشی «مدیریت پروژه براساس استاندارد PMBOK»:

انجمن مدیریت پروژه (PMI) در سال 1969 میلادی در آمریکا تأسیس شد. هدف اصلی این انجمن ارائه خدمات حرفه ای با سازمان ها و مدیران پروژه در سراسر جهان بود. از مهمترین دستاوردهای این انجمن، تدوین استانداردهایی در حوزه مدیریت پروژه سازمانی اعم از مدیریت پروژه، مدیریت طرح، مدیریت سبد پروژه و غیره می باشد. پیکره دانش مدیریت پروژه (PMBOK(R) Guide) مرجع جهانی دانش مدیریت پروژه بوده و از شناخته شده ترین و پرکاربردترین مرجع برای مدیران، متخصصین، محققین و توسعه دهندگان حوزه مدیریت پروژه در جهان است. در حال حاضر ویرایش ششم این کتاب (در سال 2017 میلادی) آخرین نگارش معتبر و قابل دسترس از این مرجع می باشد.
در دوره آموزشی مدیریت پروژه براساس استاندارد PMBOK، دانش و تجربه، علم و عمل به هم خواهند آمیخت تا شرکت کنندگان از طریق کار تیمی، فرایندها، ابزارها و تکنیک های مدیریت یک پروژه را گام به گام از آغاز تا پایان شبیه سازی نموده و در طول دوره، استاندارد مدیریت پروژه PMI را فرا بگیرند.

همکاران در صندوق ذخیره فرهنگیان و شرکت های تابعه هلدینگ تدبیرگران جهت برنامه ریزی برای شرکت در دوره از طریق بخش آموزش سایت اقدام نمایید.